„Idzie piękna pani z jasnymi włosami. W zielonej sukience, wyszytej kwiatami...”

 05.03.2020r. – Zajęcia edukacyjne z cyklu „Profesor Ciekawski”- dzieci poznają w przystępny dla nich sposób tajniki chemii i fizyki - „Jajko, które wchodzi do butelki”.

10.03.2020r. – Zapraszamy dzieci  z grup: „Liski”, „Jeżyki”, „Misie”, „Owieczki”, „Sówki”, „Koniczynki” na wycieczkę, na  Koncert Muzyczny Pana Sprężynki „Lotnisko nad Ziemią” w Grójcu . Wyjazd godz. 9.00, powrót około godz. 12.00. Tego dnia śniadanie dla grup wyjeżdżających będzie o godz. 8.30. Koszt wycieczki to 35zł.

12.03.2020r. – Zajęcia edukacyjne z cyklu  „Mały kucharz”  - dzieci  przygotują  pyszne „Jogurtowo – owocowe lody”.

17.03.2020r. – Zajęcia edukacyjne z cyklu „W świecie zawodów – kim będę jak dorosnę” – Naszym gościem  będzie Pan Kierownik Budowy, który zapozna dzieci ze swoim zawodem . Początek spotkania godz. 9.30.

 20.03.2020r. -  Zajęcia  wspomagające rozwój kompetencji społeczno – emocjonalnych u dzieci, pomagające nawiązać relacje koleżeńskie, ułatwiające współpracę, uczące komunikacji, oraz rozwiązywania problemów, wg. Programu Stanford Hormony – „Rozumienie, że ludzie mogą się zmieniać”.

20.03.2020r. – Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w „Wiosennym Konkursie Talentów”.  Rodzice dzieci, które chciałyby przedstawić swój talent  przed innymi przedszkolakami, proszeni są o zapisanie swoich pociech na liście u wychowawców grup, z zaznaczeniem jaki talent będzie prezentowany do 18.03.2020r. Dla uczestników przewidziane są nagrody. Początek godz. 10.00.

 24.03.2020r. – Zajęcia edukacyjne z cyklu „Coś z niczego” , realizacja projektu „Kreatywny Przedszkolak”– dzieci będą miały okazję do rozwijania kreatywności , podczas wykonywania  „Kreatywnej pisanki”.

 26.03.2020r. – Zajęcia edukacyjne z cyklu „ Najwspanialsze miejsca na Ziemi” –„ Park kwiatowy Ashikaga” w Japonii.

 

 

 

 

Obrazki