„Puk, puk w okienko – wyjdźcie dzieci prędko. Idzie już wiosenka i słoneczko świeci…”

05.03.2019r. -  Zapraszamy Rodziców z grupy „Koniczynki”, na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości utworzenia grupy zerówkowej w naszym przedszkolu w roku 2019/2020, początek godz. 17.30.

07.03.2019r. -  Zajęcia edukacyjne z cyklu „Jestem przedszkolakiem, należę do grupy” – dzieci na tych zajęciach będą rozwijały podstawowe i potrzebne w życiu umiejętności społeczne – „Dlaczego płaczesz?” – nabywanie umiejętności udzielania pomocy potrzebującym.

12.03.2019r. – Zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z autorką książki Panią Agnieszką Waszak „Mysia w Kosmosie”. Początek spotkania godz. 10.00.

14.03.2019r. – Zajęcia edukacyjne z cyklu „Profesor Ciekawski”- dzieci poznają w przystępny dla nich sposób tajniki chemii i fizyki - „Sadzimy fasolę”.

19.03.2019r. – Zajęcia edukacyjne z cyklu „Coś z niczego” – dzieci będą miały okazję do rozwijania kreatywności , podczas wykonywania „Marzanny” .

21.03.2019r. – Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w „Wiosennym Konkursie talentów”.  Rodzice dzieci które chciałyby przedstawić swój talent , przed innymi przedszkolakami, proszeni są o zapisanie swoich pociech na liście u wychowawców grup, z zaznaczeniem jaki talent będzie prezentowany. Dla uczestników przewidziane są nagrody. Początek godz. 10.00.

22.03.2019r. – Zajęcia  z cyklu  „Mały kucharz”  - dzieci  przygotują  pyszne „Wiosenne kanapki”.

28.03.2019r. – Zapraszamy dzieci z grup: „Misie”, „Owieczki”, „Sówki”, „Koniczynki”, Świetliki” na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego w Powsinie –„W poszukiwaniu wiosny” . Wyjazd godz. 9.30, powrót godz. 12.00.

29.03.2019r. – Zajęcia edukacyjne z cyklu „ Odkrycia, które zmieniły świat” –„ Kiedy pojawił się druk?”. 

 W tym miesiącu nasze przedszkole odwiedzi asystent stomatologa, w ramach zajęć „W świecie zawodów – kim będę gdy dorosnę”. O dacie spotkania zostaną Państwo poinformowani w późniejszym terminie.

 

 

 

 

Obrazki