„Proszę państwa, oto miś. Miś jest bardzo grzeczny dziś…”

 06.11.2018r. – Zajęcia edukacyjne z cyklu „Coś z niczego” – dzieci będą miały okazję do rozwijania kreatywności , podczas wykonywania  „Polski” techniką kolażu.

07.11.2018r. –  Zajęcia edukacyjne z cyklu „W świecie zawodów – kim będę jak dorosnę” –

Tego dnia gościć będziemy osobę, która przybliży dzieciom historię odzyskania przez Polskę Niepodległości. Początek spotkania godz.10.30.

09.11.2018r. – W tym dniu dzieci z grup; „Koniczynki” i „Świetliki” przygotowały przedstawienie z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zapraszamy wszystkie dzieci ,oraz chętnych rodziców do udziału w tej uroczystości. Początek godz. 10.30.

14.11.2018r. – Zapraszamy dzieci z grup: „Misie”, „Owieczki”, „Sówki”, „Koniczynki”, Świetliki” na wycieczkę do kina na seans filmowy pt: „Księżniczka i Smok”. Wyjazd godz. 9.20 powrót godz. 12.00. Śniadanie tego dnia rozpocznie się o godz. 8.50. Koszt wycieczki to 32zł.

15.11.2018r. – Tego dnia nasze przedszkole odwiedzi fotograf, który wykona „Kalendarze”, oraz zdjęcia o tematyce świątecznej. Początek godz. 9.00. Wykup wykonanych zdjęć jest dobrowolny.

16.11.2018r. – Zajęcia edukacyjne z cyklu „Profesor Ciekawski”- dzieci poznają w przystępny dla nich sposób tajniki chemii i fizyki - „Eksperymenty z jajkami”.

19.11.2018r. – Zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl teatralny pt: „Sikorka Agatka”, przygotowany przez aktorów z Teatru Gargulec. Początek godz.10.45.

22.11.2018r. – Zajęcia edukacyjne z cyklu  „Mały kucharz”  - dzieci przygotują  pyszne „Hot - Dogi”.

23.11.2018r. – Tego dnia świętujemy „Dzień pluszowego misia”, zachęcamy wszystkich do przyniesienia ukochanego przytulaka.

29.11.2018r. -  Zajęcia edukacyjne z cyklu „Jestem przedszkolakiem, należę do grupy” – dzieci na tych zajęciach będą rozwijały podstawowe i potrzebne w życiu umiejętności społeczne – „Dobrych kolegów mam” – jak dbać o dobre relacje z rówieśnikami.

30.11.2018r. – Zajęcia edukacyjne z cyklu „ Odkrycia, które zmieniły świat” – „ Pierwszy lot w kosmos”.

Rodziców z grup: „Misie”, „Owieczki, „Sówki”, „Koniczynki”, w dniu 22.11.2018r., zapraszamy na konsultacje pedagogiczne związane z wnioskami po przeprowadzeniu w październiku obserwacji pedagogicznych. Natomiast rodzice dzieci z grupy „Świetliki” zapoznani zostaną ze wstępną dojrzałością szkolną, swojego dziecka. Są to spotkania indywidualne – proszę o ustalenie godziny z wychowawcą.

 

 

Obrazki